İptal ve İade Koşulları

 

 

 

Ürün İadesi: 

 

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan,tahrip etmeden,bozmadan, kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Kişiye özel ürünler ,ayıplı ürün dışında iade edilemez. Ürün iadelerinde; üründen kaynaklı sorunlarda kargo ücreti firmamıza aittir. Müşterinin ürünü beğenmemesi vb. nedenlerde ürün iadelerinde kargo ücreti müşteriye aittir.  


Kargoların Yurtiçi kargo ile ürün, kutusu, faturası ile kargo poşeti içerisinde zarar görmeyecek şekilde iade edilmesi gerekmektedir. Farklı kargo firmaları ile alıcı ödemeli gönderilen veya kargo poşetine konulmadan ürün kutusu bantlanarak gönderilen iade, teslim alınmamaktadır. 

 

Ürün Değişimi: 

 

Müşteri isteği üzerine yapılan değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. 

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 4 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İptal Edildi”uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir.

 

Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 

Ürün iade ve değişim adresi: GÜZELBURÇ MAH. IPEKYOLU CAD. NO: 106 B ANTAKYA/
HATAY 31060

 

Telefon : 0 (326) 285 62 08 - Whatsapp Destek: 0 (555) 680 05 62

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı